جست و جوی تصویری بارای چگونه به رشد کسب و کار شما کمک میکند؟

یک تصویر گویا تر از هزار واژه است

مشتریان گاهی یک کالا را جایی مشاهده می‌کنند و علاقه‌مند به خرید آن می‌شوند، اما چون نام یا برند محصول را نمی‌دانند نمی‌توانند آن محصول را خریداری کنند. برای مثال یک مشتری گلدانی را در یک کافه می‌بیند و به آن علاقه‌مند می‌شود، ولی در مورد محصول اطلاعاتی ندارد. بارای با کمک روش‌های نوین مبتنی بر هوش مصنوعی، می‌تواند تصویر آن محصول را بر‌اساس ویژگی‌های ظاهری جستجو کرده و کالا‌های مشابه را پیدا کند.بنابراین اگر شما فروشگاه‌ اینترنتی دارید و می‌خواهید برای مشتریان خود تجربه‌ی خرید به‌روز و ویژه‌ای ایجاد کنید، جستجوی تصویری می‌تواند شما را به‌ هدف‌تان برساند. ما این امکان را از طریق دوربین موبایل مشتریان برای‌تان فراهم می‌کنیم تا‌ کاربران به راحتی بتوانند کالاهای مشابه را در فروشگاه اینترنتی شما پیدا کنند.

 

“خریدارانی که از سرویس پیشنهاد تصویری هوشمند استفاده می‌کنند، ۴.۵ برابر بیشتر از دیگران محصولات را به سبد خریدشان اضافه می‌کنند و در هر بازدید ۵ برابر بیشتر هزینه می‌کنند.”

 

هیچ محصولی از نگاه مشتریان شما دور نمی ماند

مشتریان گاهی یک کالا را جایی مشاهده می‌کنند و علاقه‌مند به خرید آن می‌شوند، اما چون نام یا برند محصول را نمی‌دانند نمی‌توانند آن محصول را خریداری کنند. برای مثال یک مشتری گلدانی را در یک کافه می‌بیند و به آن علاقه‌مند می‌شود، ولی در مورد محصول اطلاعاتی ندارد. بارای با کمک روش‌های نوین مبتنی بر هوش مصنوعی، می‌تواند تصویر آن محصول را بر‌اساس ویژگی‌های ظاهری جستجو کرده و کالا‌های مشابه را پیدا کند.
بنابراین اگر شما فروشگاه‌ اینترنتی دارید و می‌خواهید برای مشتریان خود تجربه‌ی خرید به‌روز و ویژه‌ای ایجاد کنید، جستجوی تصویری می‌تواند شما را به‌ هدف‌تان برساند. ما این امکان را از طریق دوربین موبایل مشتریان برای‌تان فراهم می‌کنیم تا‌ کاربران به راحتی بتوانند کالاهای مشابه را در فروشگاه اینترنتی شما پیدا کنند.

سوالات متدوال

هوش مصنوعی تصویری شاخه‌ای از علوم کامپیوتر است که توانایی‌های سیستم بینایی انسان را به کامپیوتر می‌دهد.

صنایعی از قبیل فروشگاه اینترنتی، خط تولید کارخانه‌ها، مبلمان و دکوراسیون، صنعت پوشاک، گردشگری، پلتفرم‌های محتوایی دیجیتال و …

فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند با تحلیل یک تصویر، تصاویر مشابه آن را پیدا کند.

بارای می‌تواند این سرویس را برای فروشگاه اینترنتی کسب و کار شما پیاده‌سازی کند.

تماس با ما

باری با استفاده از هوش مصنوعی به تحلیل تصاویر ماهواره ای می پردازد و رخدادهایی از قبیل سیل، آتش سوزی و زمین خواری را با استفاده از فناوری های نوین هوش مصنوعی تصویری شناسایی می کند.

باری با استفاده از هوش مصنوعی به تحلیل تصاویر ماهواره ای می پردازد و رخدادهایی از قبیل سیل، آتش سوزی و زمین خواری را با استفاده از فناوری های نوین هوش مصنوعی تصویری شناسایی می کند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما را دنبال کنید


Copyright © 2024 Barai