بینایی ماشین در فروش اینترنتی

کاربردهای بینایی رایانشی در فروش اینترنتی

درآمد خود را با شخصی‌سازی دیجیتالی افزایش دهید.

جستجوی محصولات را بهینه کنید و کشف آن‌ها را با بینایی رایانشی و هوش مصنوعی ممکن کنید

جستجو قلب فروش اینترنتی مدرن است. رتبه‌بندی نتایج جستجو، شخصی‌سازی پیشنهادات محصول و بهبود کشف محصول برای افزایش درآمد بسیار مهم است. هوش مصنوعی به شما این امکان را می دهد تا از تصاویر، فیلم‌ها و متون خود درک بهتری بدست آورید و از این داده‌ها برای بهبود تجربه‌ی مشتری استفاده کنید.

با توصیه‌های محصولات مشابه، نرخ تبدیل را افزایش دهید

در شرایطی که کالایی در انبار موجود نیست، مشتری را حفظ کنید. برای کاهش نرخ پرش، افزایش اندازه‌ی سبد خرید و فروش، پیشنهاد‌هایی از میان محصولات مشابه ارائه کنید.

با برچسب‌زنی پیشرفته‌ی داده‌ها سئوی داخلی و خارجی سایت خود را بهبود ببخشید

وبسایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی و به مشتریانتان در کشف آنلاین محصولات کمک کنید. با برچسب‌زنی داده‌ها بر پایه‌ی هوش مصنوعی، نتایج جستجو را سریع‌تر در اختیار آن‌ها قرار دهید تا نرخ پرش را کاهش داده و تصمیمات خرید را سرعت ببخشید. از پوشاک، مبلمان تا کالاهای خانگی شما می توانید از مدل‌های عمومی ما برای برچسب‌زنی خودکار داده‌های بصری خود با کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید.

بینایی ماشین در فروش اینترنتی

با مدیریت محتوای تولیدشده توسط کاربران، از تصویر برند خود حفاظت کنید

محتوای ناخواسته‌ی ایجادشده توسط کاربران در قالب تصاویر، فیلم یا متن را شناسایی کنید. برای جلوگیری از بارگذاری محتواهایی که تصویر برند شمارا به خطر می‌اندازند، نظرات مصرف‌کنندگان شامل متن و تصاویر را کنترل کنید. مدل‌های مدیریت تصویر و مدیریت متن بارای را امتحان کنید.

با استفاده از تحلیل احساسات تجربه‌ی مشتری را بهبود ببخشید

با استفاده از پردازش زبانی و طبقه‌بندی متن، نیت و احساس اطلاعات متن را در پست‌های شبکه‌های اجتماعی، نظرات کاربران و ارتباطات ایمیلی داخلی تشخیص دهید. با استفاده از قابلیت سوشال لیسنینگ به درک بهتری از صدای مشتری خود برسید.

با بهبود کارایی چت‌بات ، تجربه مشتری را تسهیل کنید

از پردازش زبانی برای تشخیص نیات در داده‌های متنی به‌منظور پاسخ بهتر به سؤالات مشتریان استفاده کنید. خدمات به مشتریان و ارائه‌ی تجربه‌ی خرید بهتر را بهبود ببخشید. اشکال مختلف زبان را که به موضوعات مختلف مرتبط است بررسی کنید. احساسات و رویدادها را در تماس مشتری با بخش خدمات مشتریان شناسایی کنید.

برای اطلاعات بیشتر یا استفاده از خدمات بارای با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما را دنبال کنید


Copyright © 2024 Barai