بینایی رایانشی در صنایع تولیدی

کاربردهای بینایی ماشین در صنایع تولیدی

از هوش مصنوعی برای کاهش هزینه‌های تولید و افزایش بهره‌وری استفاده کنید.

استراتژی صنعتی خود را با بینایی رایانشی و هوش مصنوعی ارتقا دهید

انقلاب صنعتی چهارم این فرصت را برای تولیدکنندگان هوشمند فراهم می‌کند تا با آگاهی از آن‌چه نیاز به توجه دارد، عملکرد خود را به نحو سریع و کارآمد بهینه کنند. با استفاده از داده‌های دوربین‌ها و سایر دستگاه‌ها، تولیدکنندگان می‌توانند دارایی‌های خود را بهتر مدیریت کنند، فرآیندها و سیستم‌ها را بهبود ببخشند، ایمنی کارکنان را زیر نظر داشته باشند و امنیت را افزایش دهند.

کنترل کیفیت

از بینایی رایانشی و یادگیری ماشین با کمک دوربین‌ها و دستگاه‌های دیگر استفاده کنید تا بسیار مطمئن‌تر از چشم انسان از جزییات و خطاهای احتمالی آگاه شوید. هنگامی‌که سیستم شما با یک چارچوب پردازش ابری ادغام شود، خطاها فوراً شناسایی شده و عکس‌العمل مناسب به‌طور خودکار اجرا می‌شود.

ایمنی کارکنان

با کمک هوش مصنوعی تصاویر و ویدیوهای اتفاقات گذشته‌ی کارخانه را به‌منظور پیش‌بینی اتفاقات آینده بررسی کنید. شناسایی کارکنان خسته یا افرادی را که بیش‌ازحد نزدیک به دستگاه‌های فعال ایستاده‌اند یا کارمندان بدون تجهیزات ایمنی را شناسایی کنید. خطرات ایمنی مانند نشتی، خروجی‌های مسدود در هنگام آتش‌سوزی و نقاط امنیتی بدون مراقبت را بیابید.

احراز هویت و امنیت

برای بهبود نقاط بازرسی امنیتی با استفاده از فناوری تشخیص چهره، از بینایی رایانشی و دوربین‌های فیلمبرداری استفاده کنید. از این که پرسنل در مناطق مورد تأیید و تعیین‌شده هستند اطمینان حاصل کنید. هویت کارکنان را برای بهبود ایمنی و امنیت احراز کنید.

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه

با کمک مدل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی بارای خرابی‌های احتمالی تجهیزات را قبل از وقوع آن تشخیص دهید. تجهیزاتی که بیشترین احتمال خرابی را دارند، شناسایی کنید و به تیم‌های تعمیر و نگهداری اطلاع دهید تا بر اساس آن واکنش نشان دهند. چرخه‌های تعمیر و نگهداری و تعمیر را فعالانه پیش‌بینی و قطعات را به‌طور فعال جایگزین کنید و عمر دارایی‌های خود را افزایش دهید.

برای اطلاعات بیشتر یا استفاده از خدمات بارای با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما را دنبال کنید


Copyright © 2024 Barai