بینایی رایانشی در صنعت بیمه

کاربردهای بینایی رایانشی در صنعت بیمه

با بینایی رایانشی، زمان و هزینه‌کرد خود را برای رسیدگی به خسارات و قبول تعهد بیمه کاهش دهید.

کاهش زمان و هزینه برای رسیدگی به خسارات و قبول تعهد بیمه

بینایی رایانشی و هوش مصنوعی به تسهیل و ساده‌سازی ارزیابی دارایی‌ها، تحلیل ریسک و فرایند ارزیابی خسارت کمک می‌کند. با استفاده از سرویس تشخیص اشیاء «بارای»، زمان و هزینه‌ی ارزیابی و پذیره‌نویسی خسارات را کاهش دهید. در نهایت همکاری بین نمایندگان و مشتریان را جهت خلق تجربه‌ی بهتر برای مشتری بهبود ببخشید.

تحلیل سریع‌تر خسارت فجایع طبیعی

ریسک را مدیریت کنید و با استفاده از بینایی رایانشی هزینه‌ی ارزیابی خسارات را کاهش دهید. از تصاویر هوایی برای ارزیابی خسارت اموال در مناطق تخلیه‌شده استفاده کنید. خانه‌هایی را که به‌طور کامل تخریب‌شده یا حتی تا حدی آسیب‌دیده‌اند، شناسایی کنید. از مطالبات کلاهبردارانه در رابطه با اموال آسیب‌دیده ناشی از حوادث طبیعی جلوگیری کنید.

استانداردسازی و تسریع روند ارزیابی خسارت خودرو

برای تشخیص و تجزیه‌وتحلیل میزان و محل آسیب به وسیله‌ی نقلیه، از بینایی رایانشی به‌منظور تعیین میزان صحیح خسارت بیمه استفاده کنید. زمان لازم را برای پرداخت خسارت مشتریان کاهش دهید و ادعاهای نادرست را تشخیص دهید تا هزینه‌های خود را کم کنید.

بینایی رایانشی در صنعت بیمه

شناسایی ویژگی‌های ملک تجاری و مسکونی

برای تشخیص وجود استخر، پارکینگ و سایر امکاناتی که بر ارزش دارایی‌ها تأثیر می‌گذارد، از بینایی رایانشی و تصاویر ماهواره‌ای استفاده کنید. انواع سقف، پارکینگ‌ها و نماها را مشخص، طبقه‌بندی و علامت‌گذاری کنید. در رابطه با کسب‌وکارهای شخصی و تجاری که خواستار تجدید بیمه هستند، ریسک خود را بهتر مدیریت کنید.

کاهش ریسک قبول تعهد بیمه

با کمک هوش مصنوعی متن درخواست‌ها، رسانه‌های اجتماعی، سایت‌های خبری آنلاین، پرونده‌های پزشکی و پلیسی را تجزیه و تحلیل کنید تا مواردی را که بر ارزیابی نهایی خسارت تأثیر می‌گذارد تشخیص دهید. برای مشاهده‌ی روندها و تشخیص تقلب فردی و گروهی، داده‌ها را پردازش کنید.

بهبود خدمات مشتریان

از فناوری پردازش زبانی برای تشخیص نیات در داده‌های متنی به‌منظور پاسخ به سؤالات مشتریان استفاده کنید. احساسات و رویدادهای متعدد را در تماس‌های خدمات مشتریان مشخص کنید. خدمات به مشتریان را بهبود دهید و تجربه‌ی خرید بهتری ارائه کنید.

مزایای استفاده از خدمات بارای:

  • کاهش زمان تسویه حساب خسارت: صحت خسارات را با سرعت و بدون تأخیر تعیین کرده و به‌سرعت تسویه‌حساب کنید.
  • هزینه‌ی کمتر برای هر درخواست: هزینه‌های مرکز تماس، زمان صرف‌شده در محل و نارضایتی مشتری را کاهش دهید.
  • بهبود دقت ارزیابی: خسارات را سریع از همیشه بدون نیاز به افزایش تعداد کارکنان تعیین اعتبار کرده و به آن رسیدگی کنید.
  • کاهش خسارات ناشی از تقلب: با استفاده از فناوری تشخیص چهره و تصویر، ویدیوی موقعیت مکانی و ثبت زمان، خطر این نوع تقلب را کاهش دهید.
  • ارتقای رضایت مشتری: روند بررسی خسارات را تسریع کرده و زمان انتظار برای تأیید را کاهش دهید.

برای اطلاعات بیشتر یا استفاده از خدمات بارای با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما را دنبال کنید


Copyright © 2024 Barai