بینایی ماشین در مدیریت دارایی‌های دیجیتال

کاربردهای بینایی رایانشی در مدیریت دارایی‌های دیجیتال

ما به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا ارزش دارایی‌های دیجیتال خود را درک کنند.

خدمات خود را با برچسب‌زنی خودکار داده‌ها، جستجوی تصویری و پردازش زبانی متمایز کنید

«بارای» از مدل‌های از پیش آموزش‌دیده، سفارشی و آموزشِ عمیق‌دیده برای ایجاد روش‌های پویا جهت جمع‌آوری، فیلتر کردن و بازیابی دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌کند. با استفاده از بینایی رایانشی، پلتفرم مدیریت دارای دیجیتالی خود را با کمک به مشتریان برای برچسب‌زنی داده و جستجوی عمیق‌تر بر اساس محتوای رسانه‌ای، رنگ، مکان، مفاهیم انتزاعی و موارد دیگر متمایز کنید.

برچسب‌زنی خودکار فراداده را برای ارائه‌ی سریع‌تر و دقیق‌تر نتایج جستجو به کار ببرید

برچسب‌زنی خودکار فراداده را به‌کار ببرید تا فرآیندهای دستی را بهینه کنید و بهره‌وری نیروی کار را تا 100 برابر بهبود دهید. با مدل‌های از پیش آماده‌شده، ده‌ها مفهوم را در ویدیوها و تصاویر خود تشخیص دهید. از مدل‌های سفارشی ما برای جستجو و برچسب‌زنی داده‌ها بر اساس معیارهای خاص کسب‌وکار خود استفاده کنید.

از مشابه‌یابی تصویری برای یافتن سریع‌تر دارایی‌های مرتبط استفاده کنید

با قابلیت‌های پیشرفته‌ی جستجوی تصویری و مشابه‌یابی بارای، دارایی‌های مورد نظر را سریع‌تر پیدا کنید. فیلم‌ها، تصاویر و اسناد را بر اساس شباهت‌های بصری جستجو کنید. نتایج جستجو را از طریق قابلیت‌های پیشرفته‌ی فیلترینگ بر اساس فراداده، موقعیت جغرافیایی و موارد دیگر بررسی کنید.

جستجوی تصویری و مشابه‌یابی

محتوای برند را در یک پلتفرم یکپارچه مدیریت کنید

محتوای قدیمی، مطالب نامناسب، تصاویر و ویدئوهای باکیفیت پایین یا محتواهایی را که با دستورالعمل‌های برند مطابقت ندارند، شناسایی کنید. قابلیت‌های جستجوی پیشرفته‌ی بارای ابزارهایی را برای نظارت بر محتوای آرشیو رسانه، نقض حق کپی‌رایت و مدیریت برتر برند ارائه می‌دهد.

بر اساس ویژگی‌های جمعیتی کمپین‌های شخصی‌سازی‌شده راه‌اندازی کنید

بر اساس سن، جنسیت و المان‌های فرهنگی جستجو کنید تا محتوای مرتبط برای مخاطبین گروه‌های جمعیتی مختلف را سریع‌تر بیابید. متخصصان بازاریابی می‌توانند از این طریق به درک عمیق‌تری از محتوای آرشیو رسانه‌ای خود برسند تا بتوانند کمپین‌های سودآورتری راه‌اندازی کنند.

کمپین‌های شخصی‌سازی‌شده

حجم زیادی از متن را با پردازش زبانی مرور کنید

به صورت خودکار معنای متن را خلاصه کرده و از نظرات یا احساسات موجود در داده‌ها مطلع شوید. متون زبان فارسی را در تصاویر تشخیص دهید. قصد خرید را تعیین، احساسات مخاطب را درک و محتوای تولیدشده توسط کاربران را تحلیل و مدیریت کنید.

برای اطلاعات بیشتر یا استفاده از خدمات بارای با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما را دنبال کنید


Copyright © 2024 Barai