درباره بارای

بارای چگونه متولد شد؟

داستان بارای از آذرماه 1398 شروع شد، وقتی گروهی از فارغ‌التحصیلان هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی شریف که از سال‌های دور با هم آشنا بودند، به فکر تأسیس شرکتی برای ارائه‌ی خدمات هوش مصنوعی در ایران افتادند. تیم بارای بعد از جستجوی بسیار و تحقیق و بررسی در صنعت، مبنای کار را بر ارائه‌ی خدمات هوش مصنوعی در قالب سرویس گذاشت که نیاز آن به‌شدت در بازار حس می‌شد. نتیجه‌ی این تحقیقات، توسعه‌ی موتور هوشمند بارای بود که بر پایه‌ی فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، خدماتی را به کسب‌وکارها ارائه می‌کند. طولی نکشید که اولین قرارداد بارای با شرکتی معتبر بسته شد. از آن پس بارای موتور هوشمندش را بیشتر و بیشتر توسعه داد و هر روز به امکانات، دقت و کارایی آن افزوده شد. حالا کسب‌وکارهای مختلفی از صنایع متفاوت این خدمات را از بارای دریافت می‌کنند.

بارای به چه معنی ست؟

بارای یک واژه‌ی اصیل فارسی به معنی هوشمند است. ما در بارای با هوشمندی سروکار داریم، هم از نوع انسانی و هم از نوع ماشینی و مصنوعی. اساس همه‌ی خدمات بارای فناوری هوش مصنوعی است که بارای برای اولین بار در ایران به کسب‌وکارها ارائه می‌کند.

بارای چه خدماتی به سازمان ها ارائه میدهد؟

خدمات بارای در حال حاضر شامل چهار دسته‌ی کلی «جستجوی تصویری و مشابه‌یابی»، «خدمات بینایی ماشین و پردازش تصویر»، «پردازش اسناد و مدارک» و «برچسب‌زنی داده‌ها و تصاویر» است. این خدمات به صورت سرویس (As a service) یا به طور سفارشی (On premise) به سازمان‌ها ارائه می‌شود. البته بارای به طور پیوسته در حال توسعه‌ی فناوری و خدمات خود است و امکان ارائه‌ی خدمات دیگر را نیز برپایه‌ی موتور هوشمند بارای دارد.

چگونه از بارای خدمات دریافت کنیم؟

برای دریافت خدمات از بارای گام اول تشخیص نیاز سازمان‌هاست. ممکن است خدمات استاندارد بارای جوابگوی نیاز شما باشد که در آن صورت به شما ارائه خواهد شد، اما در غیر این صورت تیم بارای طی جلساتی با تیم‌های مدیریت و فنی سازمان شما نیازِ به‌خصوص شما را تشخیص داده و خدماتی را بر اساس آن ارائه می‌کنند. همین حالا با ما تماس بگیرید تا جزئیات بیشتر را برایتان شرح دهیم.

راه های ارتباط با بارای
barai-ai
barai_ir
barai_ir
info@barai.ir
تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما را دنبال کنید


Copyright © 2021 Barai