خدمات بینایی ماشین و پردازش تصویر

بینایی ماشین یا بینایی رایانشی به زبان ساده به معنی دادن یک جفت چشم به کامپیوتر است. همان‌طور که چشم انسان تصاویری را از محیط دریافت کرده و سپس مغز آن‌ها را پردازش و تفسیر می‌کند، کامپیوتر نیز به کمک تکنولوژی هوش مصنوعی تصویری و یادگیری ماشین می‌تواند تصاویر را دریافت و تفسیر کند و سپس بدون نیاز به دستورات مستقیم از سوی یک انسان، الگوهایی را در آن‌ها تشخیص بدهد و تصمیماتی را بگیرد. از این تکنولوژی امروزه برای خودکارسازی بسیاری از فعالیت‌ها در فضای کسب و کار استفاده می‌شود.
بارای با مدل‌سازی داده‌های تصویری شما می‌تواند به شما کمک کند تا فرایندهای کسب‌وکارتان را از نظر زمان و هزینه بهینه‌سازی کنید. دانش عمیق ما از الگوریتم‌های بینایی ماشین به ما این امکان را می‌دهد که خروجی مورد نظر شما را با دقت و کیفیت عالی در اختیارتان قرار دهیم.

دموهای خدمات بینایی ماشین
تشخیص پوشاک
تشخیص اشیاء
تشخیص قطعات خودرو
بارای چگونه داده‌های تصویری شما را پردازش و مدل‌سازی می‌کند؟
با استفاده از مدل‌های هوشمند ما درباره‌ی داده‌های خود بینش‌هایی به دست بیاورید
دسته‌بندی عمومی تصاویر
تشخیص اشیاء در تصاویر
تشخیص چهره
احراز هویت
تشخیص نوع و ویژگی‌های لباس
تشخیص نوع و ویژگی‌های مبلمان و دکوراسیون
عیب‌یابی تجهیزات
ایمنی کارکنان
تشخیص خودرو و اجزای آن
تشخیص خسارت خودرو
خدمات بینایی ماشین بارای چه خروجی‌هایی به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد؟

دسته‌بندی تصاویر

با کمک خدمات بینایی ماشین دسته‌بندی داده‌های تصویری و ویدئویی در مقیاس بزرگ بسیار ساده است. تشخیص تصاویر شامل اشیاء، چهره‌ها، انسان‌ها، احساسات و غیره با کمک الگوریتم‌های حرفه‌ای هوش مصنوعی تصویری انجام می‌شود. برای این کار شما می‌توانید از مدل‌های آماده‌ی بارای استفاده کنید، یا این که درخواست طراحی مدلی شخصی‌سازی شده متناسب با نیازتان را به ما بدهید.

تشخیص اشیاء، مکان‌ها و افراد

بارای به کمک تکنولوژی بینایی ماشین محل دقیق اشیاء، مکان‌ها و افراد را در تصویر یا ویدیو مشخص می‌کند.

 

دسته‌بندی سفارشی تصاویر

 ما می‌توانیم مسائل ویژه‌ی کسب‌وکار شما را به کمک ساخت مدل‌های سفارشی پردازش تصویر حل کنیم. کافی است نمونه‌هایی برای آموزش مدل به ما بدهید و اشیاء یا افرادی را که می‎خواهید در آن‌ها تشخیص بدهید برچسب‌زنی کنید. ما مدلی مبتنی بر هوش مصنوعی به شما تحویل می‌دهیم که می‌تواند در چند ثانیه آن‌چه را که می‌خواهید در تصاویر تشخیص بدهد.
تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما را دنبال کنید


Copyright © 2021 Barai