تولید فراداده

تولید فراداده

به ارزش دارایی‌های خود را با تولید فراداده توسط هوش مصنوعی پی ببرید.

با استفاده از خودکارسازی هوش مصنوعی؛ 100 برابر سریع‌تر از پردازش دستی، فراداده تولید کنید

با تولید خودکار فراداده که قدرت‌گرفته از هوش مصنوعی است، نوشتن متون توصیفی کاتالوگ‌ها و قابلیت جستجو در دارایی‌های خود را بهبود بخشید. بر اساس ویژگی‌های اشیاء، افراد، رنگ، احساسات و حتی ویژگی‌های جمعیت‌شناختی، جستجوهای هوشمند انجام دهید. با برچسب‌زنی فراداده‌ها، نه‌تنها آنچه را که در دارایی‌ها وجود دارد، بلکه‌ی نحوه‌ی استفاده، محل استفاده، افرادی که آن را مشاهده می‌کنند و روابط آن‌ها با یکدیگر را مشاهده کنید. ما می‌توانیم مدل‌های سفارشی هوش مصنوعی را در ابعاد بزرگ بسازیم، آموزش دهیم و فرایندهایی برای مدیریت تولید فراداده‌ی شما تعریف کنیم.

  • 100 برابر

بهبود بهره‌وری با استفاده از خودکارسازی مبتنی بر هوش مصنوعی

  • 90 درصد

برچسب‌زنی خودکار ارزان‌تر در مقایسه با برچسب‌زنی دستی

تولید فراداده چیست؟ با استفاده از فراداده‌ی غنی، می‌توانید کامل‌ترین تصویر را از دارایی‌های دیجیتالی خود به دست آورید

فراداده کلید باز کردن قفل ارزش داده‌های شماست و راهی برای ایجاد یک تصویر کامل از داده‌ها و درک کامل آن است. فراداده به‌طور معمول حاوی توصیف داده‌هاست و درک مهمی را ارائه می‌دهد، به‌طوری‌که می‌توان از آن برای موارد استفاده‌ی چندگانه بهره گرفت.

دسته‌بندی محصولات

نتایج جستجوی دسته‌بندی محصول را با فراداده‌ی غنی‌تر حاصل از هوش مصنوعی که به صورت خودکار آماده شده است، بهبود ببخشید. کلیدواژه‌های توصیفی و معنا‌دار را با دقت بیشتری نسبت به چشم انسان تعیین کنید. فروشگاه‌های آنلاین این امکان را دارند که جزئیات محصول را  طبقه‌بندی و تفکیک کنند تا خریداران سریع‌تر بتوانند آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند. از مدل کلی «بارای» برای تشخیص صدها مفهوم مختلف از جمله اشیاء، موضوعات، حالت‌ها و موارد دیگر استفاده کنید.

تولید فراداده

مدیریت برند

از هوش مصنوعی برای خودکارسازی و مدیریت فرایندها و برچسب‌زنی فراداده‌ی تجاری خود استفاده کنید. محتوای قدیمی، بی‌کیفیت یا محتوای نامناسب را شناسایی کرده تا اطمینان حاصل کنید که محتوای شما مناسب برند و قانونی است. فراداده‌ی غنی‌تر توصیفات بهتری را برای جستجو و مدیریت دارایی‌ها فراهم و بایگانی دارایی‌های قدیمی را تسریع می‌کند.

تشخیص صحنه‌ها

از هوش مصنوعی برای تفسیر صحنه‌های به‌خصوص در ویدیوها، بهبود قابلیت جستجوی تصویری اشیا و زمینه‌های موردبحث درصحنه‌ها استفاده کنید. با استفاده از این فناوری خواهید فهمید که اشیاء موردنظر در کدام صحنه ظاهر شده‌اند تا قابلیت جستجوپذیری آن‌ها بهبود یابد. با تشخیص غنی‌تر صحنه‌ها، لوگوها و جانمایی محصولات را در تبلیغات خود تأیید کنید.

مزایای تولید فراداده‌ی خودکارسازی شده توسط هوش مصنوعی

  • مشاهده‌پذیری اطلاعات را بهبود ببخشید و داده‌هایی تهیه کنید که مشتریان می‌توانند روی آن حساب کنند.
  • روابط بین دارایی‌ها را برای نتایج جستجو مشخص کنید.
  • خطاهای برچسب‌زنی را تا 80 درصد کاهش داده و توضیحات معنادارتری ارائه کنید.
  • دسترسی بهتری به دارایی‌های خود بر روی وبسایت داشته باشید.

چرا بارای؟ بهترین فناوری یادگیری عمیق برای به دست آوردن بینش‌هایی در مورد تصاویر، فیلم‌ها و محتوای متنی

به کمک بارای می‌توانید داده‌های آموزشی با کیفیت بالا را با استفاده از ابزارهای خودکارسازی و جریان کاری پیوسته با سرعت و دقت زیاد تهیه کنید.

مدل‌های از پیش آموزش‌دیده

برای شروع می‌توانید از مدل‌های آماده‌ی ما استفاده کنید. مدل‌های تشخیص تصویر آماده‌ی ما را برای نیازهای خاص خود بررسی کنید.

برای اطلاعات بیشتر یا استفاده از خدمات بارای با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما را دنبال کنید


Copyright © 2021 Barai