تعدیل محتوا با کمک هوش مصنوعی

تعدیل محتوا با کمک هوش مصنوعی

تصاویر، ویدئو، متن و محتوای صوتی مضر را فیلتر کرده و ایمنی برند را با استفاده از هوش مصنوعی حفظ کنید.

با تعدیل خودکار محتوا به کمک هوش مصنوعی، محتوا را 100 برابر سریع‌تر کنترل کنید

اگر به دنبال فیلتر کردن تصاویر نامناسب برای محیط کار، جستجوی نقض قانونی کپی‌رایت یا مشخص کردن ویدیوهای نامناسب هستید، راه‌حل‌های تعدیل خودکار محتوای «بارای» می‌تواند محتوای ناخواسته را 100 برابر سریع‌تر از ناظران انسانی و با دقت بیشتری فیلتر کند.

  • 98 درصد: کاهش زمان صرف‌شده برای محتوای تولیدشده توسط کاربر
  • 100 درصد: سرعت بیشتر از ناظران انسانی با خودکارسازی به کمک هوش مصنوعی
  • 90 درصد: کاهش کار دستی با استفاده از تعدیل مبتنی بر هوش مصنوعی

راه‌حل‌های تعدیل خودکار محتوا با سطح دقت مشابه انسان

امنیت برند

محتوای خود را بر اساس معیارهای مختلف طبقه‌بندی کنید. تصاویر یا ویدیوهای حاوی محتوای غیرقانونی یا ممنوع را شناسایی کنید. نظرات سمی، ناپسند، آمیخته به توهین یا تهدیدآمیز را تشخیص دهید. محتوای جنسی واضح را علامت‌گذاری کنید. مواد مخدر، جنایت و خشونت را شناسایی کنید. از برند خود با هوش مصنوعی که با تمام محتوای شما مطابقت‌یافته محافظت کنید.

 

محتوای نامطابق با دستورالعمل‌های برند یا بی‌کیفیت برای تبلیغات را بیابید

با استفاده از طبقه‌بندی ایمنی برند، فضاهای تبلیغاتی را برای یکپارچگی برند تحت نظارت قرار دهید. به‌راحتی محتواهایی را که برای برند شما تهدید محسوب می‌شوند، شناسایی کنید. محتوای مضر یا با کیفیت پایین را در تصاویر، فیلم‌ها، کلیپ‌های صوتی، لوگو و موارد دیگر زیر نظر بگیرید.

تعدیل محتوا با کمک هوش مصنوعی

فحاشی و گفتار سمی را در پست‌های متنی فیلتر کنید

محتوای متنی را با هوش مصنوعی سریع‌تر مرور کنید. نقد محصولات یا خدمات، گفتگوهای مشتریان و پست‌های رسانه‌های اجتماعی را مورد نظارت قرار دهید تا محتواهایی که را می‌توانند بر برند شما تأثیر بگذارند و به مشتریان شما توهین کنند شناسایی و حذف کنید.

تعدیل متون جاسازی‌شده در تصاویر

مدل‌های بینایی رایانشی به‌تنهایی نمی‌توانند بینش کاملی را بدون تجزیه‌وتحلیل متون موجود در تصاویر ارائه دهند. با ترکیب بینایی رایانشی برای طبقه‌بندی تصاویر، نویسه‌خوانی نوری برای استخراج متن تصاویر و پردازش زبانی برای طبقه‌بندی متن، می‌توانید خطر ارسال مطالب سمی، توهین‌آمیز و تبلیغاتی غیرمجاز را کاهش دهید.

برای اطلاعات بیشتر یا استفاده از خدمات بارای با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما را دنبال کنید


Copyright © 2021 Barai