بینایی رایانشی در سفر و گردشگری

کاربردهای بینایی رایانشی در سفر و گردشگری

تجربه‌ی مشتری را در هر گام از سفرش بهبود ببخشید.

کاهش زمان و هزینه برای رسیدگی به خسارات و قبول تعهد بیمه

بینایی رایانشی و هوش مصنوعی به تسهیل و ساده‌سازی ارزیابی دارایی‌ها، تحلیل ریسک و فرایند ارزیابی خسارت کمک می‌کند. با استفاده از سرویس تشخیص اشیاء «بارای»، زمان و هزینه‌ی ارزیابی و پذیره‌نویسی خسارات را کاهش دهید. در نهایت همکاری بین نمایندگان و مشتریان را جهت خلق تجربه‌ی بهتر برای مشتری بهبود ببخشید.

خدمات شخصی‌سازی‌شده و بهبود تجربه‌ی مشتری با بینایی رایانشی و یادگیری ماشین

بهبود تجربه‌ی سفر به بازگشت بازدیدکنندگان کمک می‌کند. با کمک بینایی رایانشی و پردازش زبانی، به شناخت مهمان برسید و تصمیم‌هایی با پشتیبانی از داده‌ها اتخاذ کنید تا کسب‌وکار خود را رشد و درآمد خود را افزایش دهید. از مشخصات جمعیتی میهمانان گرفته تا شناسایی بزرگ‌ترین مشتریان شما، هوش مصنوعی دیدگاه‌هایی را برای شخصی‌سازی تجربیات مهمانان و تکرار مراجعه‌ی آن‌ها به کسب و کار ارائه می‌دهد.

مشتریان خود را بهتر بشناسید

از هوش مصنوعی برای درک ویژگی‌های جمعیت‌شناسی مشتریان خود استفاده کنید تا بازاریابی را شخصی‌سازی کرده و تجاربی شخصی و خاص ارائه دهید. از داده‌های تصویری و ویدیویی برای شناسایی مشتریان VIP یا محبوب‌ترین ویژگی‌های محل‌های اقامت استفاده کنید.

بینایی رایانشی در سفر و گردشگری

پیشنهادهای گردشگری را شخصی‌سازی کنید

پیشنهادهای سفر را شخصی کنید و نتایج جستجوی مرتبط‌تری را برای بهبود نرخ تبدیل ارائه دهید. از هوش مصنوعی برای درک حس تصاویر، ویدیو و داده‌های متنی استفاده کنید و آن را برای بهبود تجربه‌ی مشتری به کار بگیرید.

از برند خود حفاظت کنید

با تعدیل محتوای خودکار هوش مصنوعی، نظرات مشتریان را برای یافتن گفتار و تصاویر نامناسب 100 برابر سریع‌تر کنترل کنید. با استفاده از خدمات بینایی رایانشی بارای، تصاویر غیرقانونی یا سمی را سریع‌تر از تعدیل‌کنندگان انسانی پیدا کنید.

اگر برای برچسب‌زنی داده‌ها به کمک نیاز دارید، این کار را به کارشناسان «بارای» بسپارید

وقتی نوبت به برچسب‌زنی تصاویر برای یادگیری عمیق می‌رسد، تیم ما در بارای می‌تواند کار را برای شما مدیریت کند. برچسب‌زنی داده‌ها می‌تواند بسیار پیچیده و وقت‌گیر باشد، اما متخصصان ما می‌توانند به شما کمک کند تا به‌سرعت کار را با مقیاس دلخواه اجرایی کنید.

بهبود ایمنی افراد، کاهش ریسک کسب‌وکار و بهبود تجربیات با استفاده از فناوری تشخیص چهره

  • کنترل دسترسی کارکنان

برای تأیید هویت کارکنان از فناوری تشخیص چهره استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که پرسنل در مناطق مشخص‌شده حضور دارند.

  • چک‌این خودکار

روند بررسی و چک‌این را تسریع کرده و حتی بدون نیاز به کشیدن کارت، خریدهای خودکار را فعال کنید.

  • برنامه‌های وفاداری

مشتریان VIP را فوراً بشناسید و برای حفظ وفاداری مشتری خدمات خاصی را که برای این نوع مشتریان در نظر گرفته‌اید ارائه کنید.

برای اطلاعات بیشتر یا استفاده از خدمات بارای با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ما را دنبال کنید


Copyright © 2021 Barai